Çalışma Saati 10:00-18:00
(0532) 613 61 23 (0538) 317 94 57
Çalışma Saati 10:00-18:00
(0532) 613 61 23 (0538) 317 94 57

Mini Ekskavatör kiralama kazıcı yükleyici 2023 istanbul

Mini-ekskavatör-Kiralama-bolgeler-istanbul-1

Kiralık Mini Ekskavatör

Kiralık Mini Ekskavatör 

Kiralık ekskavatör  kiralamak kolayca yapabileceğiniz işlemdir. Başvuru öncesinde ne kadar süre kiralama olacağını söylemeniz ve iş niteliğini bildirmeniz yeterlidir.

İş gücü bakımından kiralık mini ekskavatör ile birçok avantajı da sağlamış olursunuz. Mekanizması kendine has bu sistemler size zaman ve güç artısı kazandıracaktır. Özel işlevleri olan bölümleriyle operatör avantajlarını kolayca yakalayabilirsiniz.

Kiralık Ekskavator

Kiralık İş Makinası Avantajları Neler?

Mini Kiralık Ekskavatör

Mini Kiralık Ekskavatör

Mini Kiralık Ekskavatör istanbul

Mini Kiralık Ekskavatör istanbul

Kepçe & Ekskavatör Farkı Nedir?

Kepçe & Ekskavatör Farkı Nedir?

Kepçe kiralamak ve ekskavatör kiralamak benzer amaçları taşımaktadır. Her ikisi de iş makinesi olup alt özellikleri bakımından farklardan bahsedilebilir. Ekskavatörlerin bu ismi almasının nedeni alt bölümdeki çeşitlilikle alakalıdır. Genel bir kategori olarak paletli ekskavatör olabileceği gibi lastikli de olabilir. Bazıları kamyon şasili, bazı ekskavatörler ise tekerleklidir. Nasıl bir araç seçileceği zemin özelliklerine göre belirlenmelidir.

Kepçe modelleri kiralık iş makinası türlerinden biri olarak makinenin kepçe işlevine gönderme yapar. İki işlevli makine özelliğinin genel adı kepçe olarak tanımlanmaktadır. Hem yükleyici hem de delici bir işlev sağlar. Taşıma ve delme gibi işlevlere gönderme yapacaktır. Her iki özellik bir iş makinesinde olabileceği gibi bazı modellerde daha ayrıştırılmış nitelikler de görülebilir. Kiralama yapmak isteyen müşterilerimize gereken doğru yönlendirmeleri sağlamaktayız.

Kiralık Mini Ekskavatör Neden Kullanılır?

Kullanım amacına bakılırsa kiralık ekskavatör genellikle ağır işçiliği zorunlu olan yerlerde tercih edilmektedir. Ekskavatörün teknik özelliklerinden biri paletlerdir ve bu sistem ağır malzemeleri kolayca amaca yönelik işleyecektir. Dozer bıçak bölümü ise hidrolik sistemle çalışan etkili bir parçalama amacı taşımaktadır.

Mini-ekskavatör-Kiralama-bolgeler-istanbul-2

Karayolu Çalışmalarında İş Makinesi Kiralama

Karayolu Çalışmalarında İş Makinesi Kiralama

Mini ekskavatör kullanım alanlarından biri karayolu çalışmalarıdır. Proje çalışmaları esnasında destek iş makinesi kiralama süreci tamamlanmaktadır. Uygun kiralık iş makinesi için karayolu çalışmaları sıkça gelen başvurulardandır. Ayrıca peyzaj düzenlemelerinde de bu cihazlar sıkça kiralanarak önemli bir açığı kapatmaktadır.

Belediye Proje Çalışmalarında İş Makineleri

Belediyelerdeki küçük ölçekli çalışmalarda mini ekskavatör kullanımı yaygındır.  Özel belediye projelerinde, iş makinesi gereken her yerde etkili çözümler bulabilirsiniz. Tasarlanan inşaat proje çalışmalarında iş makineleri başvurunuzu beklemekteyiz.

Kiralama işlemleri öncesinde firmamızla görüşme yaparak durumlarınız konusunda fikir alışverişi yapmalısınız. İş makinesi operatörlerimiz düzenli olarak kiralık mini ekskavatör  eğitimleri almaktadır.

Mini-ekskavatör-Kiralama-bolgeler-istanbul