Çalışma Saati 10:00-18:00
(0532) 613 61 23 (0538) 317 94 57
Çalışma Saati 10:00-18:00
(0532) 613 61 23 (0538) 317 94 57

Mini Kepçe kiralama fiyatları istanbul 2023

Kiralik-mini-kepce-fiyatlari-saatlik-ucreti-istanbul-800x600

Kiralık Mini Kepçe

Kiralık Mini Kepçe

Kiralık kepçe modellerinde mini boydaki kazı ve kepçe araçları sıkça tercih edilmektedir. Mini kepçeleri dilediğiniz alanda kiralamak için başvuru yapabilirsiniz.

Özenli bir altyapı çalışmasında kiralık mini kepçe ihtiyacınızı gideriyoruz. Geniş bir yelpazesi olan mini kepçeler kısa sürede gerekli işlemleri profesyonel bir koldan tamamlayacaktır.

Bina Beton Kırma & Mini Kepçe Kiralama

Mini kepçelerle küçük binaları yıkmak üzere işlemler yapabilirsiniz. Dağılan parçaların bir araca konarak yüklenmesi de bu şekilde sağlanabilir.  Engebeli yerlerden kolayca geçebilen bir mekanizması vardır.

Binaların çaplarına göre mini kepçelerin uygulama kapasitesi değişecektir. Küçük çaplı duvarların yıkılması için kiralık iş makinası hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Büyük kepçelere göre mini kepçelerin güç kapasitesi değişmekle beraber ihtiyaçlarınızı da tam olarak karşılamaktadır.

Kiralık Mini kepçe

Kiralık İş Makinası Avantajları Neler?

Mini Kiralık Kepçe

Mini kepçe kiralama

Mini Kiralık kepçe istanbul

Mini Kiralık kepçe istanbul

Kepçe Saat Ücreti 2023

Kepçe Saat Ücreti 2023

Ekonominizi zorlamayacak kepçe saat ücreti başvurusunu anında yapabilirsiniz.  Saat başına kepçe kiralama fiyatları aylık olarak da değerlendirilebilir. Uzun vadede avantajlı sözleşmelerimizden yararlanabilirsiniz. Net bir fiyat verebilmek için başvurularınızı beklemekteyiz.

Kırıcı Özellikli Kepçe Kiralama

Beton kırma özelliği olan kepçeler kazıcı özelliklerinden ayrı olarak delme ve parçalama niteliği de barındırmaktadır. Ön ve arka kısımlardaki mekanizmalar farklı iki işlevi yerine getirirken hızlı işlem olanakları da sağlanmış olacaktır. Kırıcı kepçe modelleri ek donanımla beraber hız kazandırıcı bir süreç olacaktır.

Küreme Özellikli Kepçe Kiralama

Bölgesel olarak buzlanmanın giderilebilmesi için küreme özellikli kepçelerimizi kiralayabilirsiniz. Küreme bölümü olan marka araçlarımızda kiralık mini kepçe başvurularınızı beklemekteyiz.

 

Kiralik-mini-kepce-fiyatlari-saatlik-ucreti-istanbul-2023-800x600

Dekorasyon Güzelleştirme Çalışmaları

AVM Çevre Düzenleme 

Kepçelerin beklentileri karşıladığı bir alan AVM çevre düzenleme işlemleridir. AVM üzerindeki düzenlemelerin kapsamı değişen bir konudur. Her bahçe ve çevre düzenlemesi aynı olmayacağı için ihtiyacınız olan kiralık iş makinaları da değişecektir. Bahçe düzenlemelerde mini kepçe modellerini kiralamak sıkça yapılan bir işlemdir.

Dekorasyon Güzelleştirme Çalışmaları

Bir yapının yakın çevresinde dekorasyon ve güzelleştirme çalışmalarında mini kepçe kiralamanın avantajlarını bulabilirsiniz. Taş taşıma, yıkım, yeniden inşa malzemelerinin nakil edilmesi için uygun saat fiyatlarını sunuyoruz. Dekorasyon marka açısından etkili olduğu için hız ve kaliteli işçilik konularına önem vermekteyiz. Kepçelerimiz hangi alanda işlem görürse görsün markanıza değer katmayı amaçlar. Dolaylı yoldan işleriniz daha nitelikli şekilde sürdürülmektedir.

Kiralik-mini-kepce-fiyatlari-saatlik-ucreti-istanbul