Çalışma Saati 10:00-18:00
(0532) 613 61 23 (0538) 317 94 57
Çalışma Saati 10:00-18:00
(0532) 613 61 23 (0538) 317 94 57

Hakkımızda

Kiralık-Jcb-2023

MEVLÜT HAFRİYAT

MEVLÜT HAFRİYAT dinamik ve genç kadrosuyla hafriyat sektörünün her alanındaki tüm yenilik ve gelişmeleri takip ederek yapılacak olan işlere akılcı ve pratik çözümler bularak başardığı güzel işler ile hızla ilerleyen inşaat sektöründeki tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

HEDEFİMİZ; Siz değerli müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda, hem müşterilerimizin hem de kendi teknik bilgi birikimlerini ortaya koyarak bilgi paylaşımına dayalı taahhüt ettiği işleri zamanında ve gönül rahatlığı içerisinde yapmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmaktır.

MİSYONUMUZ; Siz değerli müşterilerimizin işlerini zamanında ve doğru yaparak güzel işler başarmanın onurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktır.

VİZYONUMUZ; Dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak işlerimizi teknik standartlara ve iş ahlakına uygun yapmak ve yaptığımız her işin altına gönül rahatlığı ile imzamızı atabilmektir.

SAYGILARIMIZLA

Mevlüt İnşaat Hafriyat

HER EBATDA İŞ MAKİNASI BULUNUR

MAKİNELERİMİZ;

  • Kiralık Kepçeler
  • Kiralık Mini Kepçeler
  • Kiralık Traktörler
  • Kiralık Ekskavatörler
  • Kiralık Bobcatler
  • Kiralık Jcbler
  • Kiralık Silindirler
  • Kiralık Damperli Kamyonlar
  • Kiralık 1cxler
  • Kiralık Mini İş Makinaları

 

 

İş Makinası Kiralama

İş Makinası Kiralama

               

Uygun fiyatlara iş makinası kiralama hizmetlerimize buradan göz atabilirsiniz. Kiralık iş makinası modellerimiz ihtiyaçlarınıza en iyi yanıtı verebiliyor. Bu konuda çözüm ortaklarımızla öne çıkmayı başarıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

İş makinesi modellerimizi dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. İnşaat sektöründe kullanılan iş makinesi modelleri arasından dilediğinizi kiralayabilirsiniz. İnşaat işlerine uygun araç seçeneklerimizden hemen yararlanabilirsiniz. Bu alanda uzman olan personellerimiz sizlere güvenilir makinelerini sunabiliyor. Ağır koşullar içerisinde çalışabilen iş makinesi modellerimiz beklentilere cevap verebiliyor. Kiralık iş makinası şirketimiz sizlere güvenilir bir ortam sunmayı başarıyor. İş makinası kiralama seçeneklerimize göz atmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kiralama alanında başarılı çözümler sunan firmamız bu adreste sizleri bekliyor.

 

İş-Makinası-Kiralama-bolgeler-2023
Mini-Kepçe-Kiralama-bolgeler-1-2023

Zeytinburnu Kiralık Mini Kepçe

Zeytinburnu Kiralık Mini Kepçe

 

Saha içerisinde aktif bir şekilde çalışan Zeytinburnu kiralık mini kepçe makinelerimize hemen göz atabilirsiniz. Bu alandaki kalitemizle kiralık mini kepçe ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz.

Kiralama alanında hizmet veren firmamız şimdi sizleri bekliyor. Zeytinburnu kiralık mini kepçe hizmeti sizler çok özel fiyatlarla bekliyor. Kiralama hizmetlerinde sınır tanımadan hareket ediyoruz. İşinizi şansa bırakmak istemiyor ve güvenilir araçlardan yararlanmayı düşünüyorsanız bizi seçebilirsiniz. Kiralık mini kepçe modellerimizle yanınızda oluyoruz. Alanında deneyimli elemanlarımızla Zeytinburnu kiralık mini kepçe kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Prensipli bir şekilde çalışmalarına devam eden firmamız müşterilerden gelen talepleri dikkate alarak kiralama hizmetlerini tamamlıyor. Sitemizde taleplerinizi iletebilir ve uygun kiralık iş makinelerimize göz atabilirsiniz.

 

 

Zeytinburnu Kiralık Mini Ekskavatör

Zeytinburnu Kiralık Mini Ekskavatör

 

Kiralama hizmetlerinde kaliteli uygulamalarımızdan yararlanmak isterseniz Zeytinburnu kiralık mini ekskavatör desteğimizden yararlanabilirsiniz. Zeytinburnu ilçesinde mini kiralık araçlara ihtiyacınız varsa bu konuda yardımcı olabiliriz. Kiralama seçeneklerimizle tam da müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verebiliyoruz.

Kiralık mini ekskavatör seçeneklerimizden memnun kalacaksınız. Zeytinburnu mini ekskavatör kiralama hizmetlerinde uygun fiyatlı çözümlerimize göz atabilirsiniz. Kiralama alanında çok özel desteğimizi sizlerle bir araya getiriyoruz. Mini ekskavatör kiralama çalışmalarımıza göz atabilirsiniz. İnsan gücü ile gerçekleşemeyecek ya da ulaşılamayacak bölgelerde araçlarımız güvenilir şekilde çalışabiliyor. Zeytinburnu mini ekskavatör kiralama hizmetlerinde aradığınıza ulaşmak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz. Zeytinburnu kiralık mini ekskavatör araçlarımızla ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerle tanışabilirsiniz. İnternet üzerinde tüm kiralık araçlarımızı görebilirsiniz.

 

 

Mini-Kepçe-Kiralama-bolgeler-2-2023