Çalışma Saati 10:00-18:00
(0532) 613 61 23 (0538) 317 94 57
Çalışma Saati 10:00-18:00
(0532) 613 61 23 (0538) 317 94 57

Mevlüt Hafriyat

(0532) 613 61 23

(0538) 317 94 57

Whatsapp Hattı

 

Kiralik-Mini-kepce-istanbul-firmasi-fiyatlari-400x300-min-min
Kiralik-Mini-kepce-istanbul-firmasi-fiyatlari

Kiralık Ufak Kepçe   

Makinenin işlevine göre kiralık ufak kepçe  modelleri çok önemli bir çözümü sağlamaktadır. Dar alanlarda, hız kazanacağınız çözümlerle kepçe kiralama yapabilirsiniz. Düşük tonajlı işlemlerde kiralık ufak kepçe  modellerimizden seçebilirsiniz. Kaç saat veya gün kullanım gerekiyorsa etkili bir şekilde yardım etmekteyiz. Kepçelerin boyutları ve kapasitelerine göre teknik destek veriyoruz.

kiralik-is-makinasi-istanbul-2023
kiralik-is-makinasi-istanbul-2023

Ufak Kepçe Bölümleri Neler?

Kepçelerin genel olarak üç farklı bölümü vardır.  Kabin ve motor kısmı, alt düzen ve hidrolik sistemlerle beraber işlevini yerine getirmektedir. Hidrolik sistemler kendi içinde yeniden çeşitlere ayrılabilir. Hangi amaca uygun bir uç kullanılacaksa bu konuda gereken yönlendirmeler sağlanacaktır. Kırıcılı kepçeler ve diğer modellerde uç kısımları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Kanal & Altyapı çalışmaları

Dar alanlardaki çalışmalar denince akla ilk gelen yerlerden biri kanal çalışmalarıdır. Boru tesisatı yerleşecekse, bir tamir işlemi için dar alana sığacak bir araç lazımsa iş makinelerini değerlendirebilirsiniz. Kiralık kepçe modellerimizin teknik özelliklerine dair bilgi talep ederek operatörle beraber talepte bulunabilirsiniz.

Kiralık-Jcb-2023
Kiralık-Jcb-2023

Bahçe Beton Kırma İşleri

Bahçe alanlarında beton olan yerler yıkılacaksa ufak iş makineleri etkili olacaktır.  Makinenin sivri uç bölümü sayesinde duvar yıkma işlemleri kolayca yapılır. Kiralık iş makinası size zamandan ve emek yönünden avantaj sağlar. Bütçe olarak da artıya geçebileceğiniz düzenlemelere hız kazandırabilirsiniz. Hızlı işlem yapacaksanız beton kırma için talepte bulunarak birkaç saat veya ay boyunca kiralama sağlayabilirsiniz. Beton kırma işlemleri yıkıcı mekanizmayla alakalı bir özellik olup dilerseniz çevre düzenlemede de ufak kepçe kiralama yapabilirsiniz. Bir bahçede yer alan dekorasyonun taşınması için ağır işi üstlenecek bir makine gerekir. Ağır işin gereksinimleri makinenin kapasitesiyle bağdaşacaktır.

Ufak Kepçe Kiralama Fiyatları

Ne kadar süre boyunca kiralama yapacağınıza göre ufak kepçe kiralama işlemleri netleşecektir. Aylık kiralama ile saatlik kiralamada kampanya farkları olabilir. Araç ve sözleşme durumlarınıza göre taleplerinizi oluşturarak kiralama süreçlerini en avantajlı biçimde tamamlayabilirsiniz. Kepçe kiralama süreçlerinizde deneyimli ekibimizden yararlanabilirsiniz.  Zemine uygun araç seçimlerinize destek oluyoruz. Düz arazi, taşlık bölgelerde kullanılacak iş makineleri vs. özenle seçilmelidir. Engel özelliklerine göre kiralık ufak kepçe  seçmeden önce bize danışmanız önerilir.